Лукашенко не бачить причин відмовлятися від президентства

У той же час Лукашенко запевняє, що не планує передавати своїм дітям кермо влади країною і, більше того, не бажає їм президентства.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не бачить причин відмовлятися від участі в наступних президентських виборах, які пройдуть у Білорусії на початку 2011 року.

"Як тільки прийде період виборів, я обіцяю сказати про своє рішення. На сьогодні я не бачу причин, щоб я відмовився від виборів", - заявив білоруський лідер на зустрічі з журналістами у Вільнюсі.

Білоруський лідер уперше за 12 років прибув до Вільнюса для зустрічі з президентом Литви далей Грібаускайте та участі у відкритті білорусько-литовського економічного форуму "Білорусь і Балтійські країни: нові можливості співробітництва" та виставки Belarus Expo 2009.

Нагадаємо, у той же час Лукашенко запевняє, що не планує передавати своїм дітям кермо влади країною і, більше того, не бажає їм президентства. "Я буду категоричним супротивником, щоб мої діти після мене були президентами. Вони "наїлися" батьківського президентства", - заявив Лукашенко під час візиту до Литви, куди він прибув зі своїм молодшим сином.

У той же час беззмінний білоруський лідер не виключає, що в майбутньому його молодший, позашлюбний син Микола міг би стати на чолі держави. "Якщо народ його обере, то чому б і ні? Він що, не може бути президентом? У нас будь-який громадянин, який досяг 35 років, може висунути свою кандидатуру. От і все!", - Відрізав Лукашенко.

Нагадаємо, вперше про те, що у нього є третій син, Лукашенко заявив у квітні 2007 року, заговоривши про нього як про наступника. До того в офіційній біографії білоруського президента говорилося, що у нього два дорослих сина. Тепер там зазначено, що в даний час Лукашенко - батько трьох синів. Хлопчик народився 31 серпня 2004 поза шлюбом. Хто є його матір'ю, точно не відомо. За основною версією ЗМІ, його мати - Ірина Абельська, колишній головлікар лікарні Управління справами президента, яка була особистим лікарем Олександра Лукашенка.

Возити з собою сина Колю на переговори в різні країни вже стало для його тата традицією – хлопчик був з батьком у багатьох країнах. Як раніше зізнавався президент, він змушений возити із собою спадкоємця в закордонні відрядження, тому що, коли його немає вдома, хлопець нібито не їсть, не спить і доходить "до знемоги".

Читайте також:

Лукашенко відмовився від послуг британського "гуру піару"

Лукашенко пообіцяв не передавати владу своїм дітям

Лукашенко хоче, щоби білоруси гинули лише на вигідних умовах

Лукашенко звинуватив уряд у порушенні закону
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: