Лукашенко: більше не прочитаю жодної книжки

Бацька також не дивиться кінофільми, не лихачить ночами, а найбільше мучить його позашлюбний син Микола - "не дитина, а хвіст якийсь".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час візиту до Литви дав інтерв'ю місцевій газеті, в якому розповів не тільки про політичні і економічні проблеми Білорусі, але також торкнувся свого особистого життя.

Президент повідомив журналістам про те, чим займається у вільний від керівництва країною час.

За словами Лукашенко, часу на спокійні заняття типу читання книг або проглядання цікавих фільмів у нього не залишається - своє дозвілля він любить проводити активно. Як розповів Лукашенко, більше всього він любить ходити на лижах, грати у футбол і хокей.

Президент в інтерв'ю спростував чутки про те, що він нібито любить швидко їздити вночі на машині. Питання про це вкрай здивувало Лукашенко, і він сказав, що взагалі не пам'ятає, щоб колись на машині їхав вночі. За словами президента, багато розуму не треба, щоб на його місці швидко їздити - адже попереду в прискореному темпі йде машина супроводу. Але навіть не дивлячись на це, Лукашенко, за його словами, не дозволяє собі пересуватися зі швидкістю більше 120 - 125 км.

Ясна річ, що при цьому за кермом сидить не він сам, а його водій.

Як розповів білоруський лідер, першим транспортним засобом для нього був не автомобіль, а трактор МТЗ - саме за його кермо він сів вперше. Після аварії, в яку він потрапив студентом-заочником, - машина перекинулася через поганий ремонт на дорозі, Лукашенко більше прагне лихачити, тоді він зрозумів, що "треба жити спокійніше".

За словами Лукашенко, він не розуміє такого відпочинку - лежати на дивані або на пляжі. Президент вважає за краще відпочивати активно - з м'ячем, ракеткою або ключкою в руках. Як уточнив президент, більше всього він любить футбол, а на хокей його змусила перемкнутися хвора нога - у Лукашенко в результаті травми роздроблено меніск.

За визнанням Лукашенко, зараз він вимушений коректувати свої заняття спортом, оскільки разом з ним займається його п'ятирічний син Коля, про якого так багато пишуть в пресі і навіть називають його наступником білоруського лідера. З хлопчиком Лукашенко практично не розлучається, він постійно бере його в офіційні поїздки.

От як розповів Лукашенко про один з проведених в Литві вечорів: за його словами, спочатку вони грали в баскетбол допізна, потім пробіглися 13 км. на лижороллерах, потім годину косили траву, після чого пішли в лазню.

На відпочинок, за словами Лукашенко, у нього мало часу. Іноді він використовує вільну годину між зустрічами для тренування. Президент також любить не тільки командні ігри, але ще і кататися на велосипеді і лижах.

"Щоб я сказав, що улюблену книгу можу почитати, там кіно подивитися, у мене на це часу просто немає", - підсумував Лукашенко. Як він пояснив, всі свої книжки він вже прочитав в дитинстві, юності і молодості. "Стільки читав, що мені, напевно, вже вистачить, напевно", - вважає президент.

Раніше, під час свого перебування в Сочі Лукашенко також поділився з російськими журналістами подробицями свого приватного життя. Зокрема, розповів про свого позашлюбного сина Миколу, якого останнім часом часто бачать разом з Лукашенком.

"Так у мене доля склалася, це не тому що я піарю. Відверто вам скажу, що якщо мене немає вдома, він не спить, не їсть, це взагалі не дитина. Ось він прив'язаний, як хвіст, і це вже не перший рік. Я в закордонні відрядження змушений його брати, тому що він не спатиме, буде повністю виснажений", - розповів Лукашенко.

Незадовго до цього, проїхавшись білоруською столицею на мотоциклі, президент Лукашенко грубо порушив кілька правил дорожнього руху: так і не надів захисний шолом, а 5-річного сина повіз не в колясці, а на сидінні перед собою.
Трохи раніше Лукашенко запевнив журналістів, що не готує молодшого сина в наступники.

Білоруський лідер вперше публічно повідомив про існування у нього третього сина в 2007 році. До цього було відомо тільки про двох синів. Тоді Лукашенко з посмішкою сказав, що "якщо говорити про наступника, то найменшого готуватиму - унікальна людина". Багато ЗМІ з тих пір писали на цю тему, відзначаючи, що Лукашенко з'являється на публіці саме з молодшим сином Миколою, якому зараз всього п'ять років.

"У нас це неможливо. І якщо я говорив про свого малюка, то це був звичайний жарт. Але журналісти це сприйняли чомусь серйозно", - сказав Лукашенко журналістам.

Читайте також:

Лукашенко привіз на переговори позашлюбного спадкоємця

Білоруська правозахисниця повісилася через статтю у пропрезидентській газеті

ЄС хоче урізати владу Лукашенку

Лукашенко: мій син - від Бога. Так Путін сказав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: