Лукашенко втратив легітимність демократичного суспільства - польський дипломат 

Лукашенко втратив легітимність демократичного суспільства - польський дипломат 

Лукашенко став іншим суб'єктом політики. 

Очільник польської дипломатії Збіґнєв Рау переконаний, що чинна білоруська влада в особі Олександра Лукашенка втратила легітимність. Так він прокоментував нинішню ситуацію в Білорусі.

Про це інформує "Польське радіо". 

"Ми не можемо вважати президента Олександра Лукашенка як такого, котрий має легітимацію від демократичного суспільства. Це зовсім інший суб’єкт (політики – ред.). Тому наша політика адресована білоруському суспільству", - зауважив він. 

Раніше в Мінську і деяких обласних центрах пройшли масові заходи в неділю. Кількість учасників акцій перевищило 150 тисяч осіб. У столиці було затримано більше 400 учасників акції протесту.

Фотогалерея Зачинене метро і відключений інтернет: у Мінську силовики почали розганяти протестувальників (8 фото)

Читайте також

Відео Піти проти диктатури: як жінки та дівчата перетворилися на рушійну силу в Білорусі

Жіночі марші стали національною ознакою політичної революції в Білорусі. Не побоялася піти проти диктатури 72-річна Ніна Багінська - легендарна протестувальниця. Саме вона стала символом акцій, коли пройшлася перед омонівцями із червоно-білим прапором у руках та словами "Я гуляю". 38-річна Марія Колесникова цієї весни опинилася просто у вирі політичного протистояння й ще до виборів стала однією з головних опозиціонерок. Тисячі дівчат та жінок перетворилися на рушійну силу в країні Лукашенка. Детальніше – у сюжеті.

Піти проти диктатури: як жінки та дівчата перетворилися на рушійну силу в Білорусі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів