Лукашенко не має наміру "вплутуватися в бійку" з Росією

Олександр Лукашенко заявив, що Білорусі не варто брати участь в інфорамційному конфлікті з Росією.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що його країні не варто вплутуватися в інформаційний конфлікт з Росією.

"Нам ні в якому разі не треба вплутуватися в цю бійку. Нехай роблять заяви, нехай говорять, що завгодно. Ні в якому разі! Навіщо нам нагнітати ситуацію навколо цього? Треба їм нагнітати ситуацію, потрібен їм ворог черговий - нехай нагнітають", - заявив у четвер, 7 жовтня, білоруський лідер.

"Навіщо, щоб російські люди подумали про нас погано? Не треба. Та й наші люди не підтримають, якщо ми вплутаємося в цю бійку", - додав Лукашенко.

На його думку, зараз необхідно займатися внутрішніми справами країни: "У нас економіка, скоро з'їзд, треба підготувати програму. Навіть не вибори головне. Головне - країна. А для країни важливо, яку ми програму на п'ятирічку приймемо. Там кожна людина буде себе шукати: де її родина, де її зарплата, де її робота, де право на життя, де право на безпеку, на спокій. Ми цим повинні займатися ".

Нагадаємо, 3 жовтня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв у своєму відеоблозі звинуватив президента Білорусі в тому, що той намагається зробити Росію одним з головних ворогів своєї країни. Глава Кремля наголосив, що білоруський лідер у своїх висловлюваннях виходить далеко за рамки не тільки дипломатичних правил, а й елементарної людської пристойності.

На наступний день Кремль виступив з офіційною заявою про те, що відносини з керівництвом Білорусі зайшли в глухий кут. 6 жовтня Держдума РФ прийняла заяву, в якій закликала Мінськ не підривати союзницькі стратегічні відносини заради "кон'юнктурних політичних інтересів".

7 жовтня депутати парламенту Білорусі закликали своїх російських колег зробити все можливе, щоб взаємини двох країн залишалися в конструктивному руслі.

Останнім часом російські ЗМІ неодноразово жорстко критикували білоруського лідера. Зокрема, в ефірі російського телеканалу НТВ показали документальний фільм Хрещений батько, в якому Лукашенка звинувачували у викраданнях політичних опонентів і небажанні визнати незалежність Абхазії і Південної Осетії всупереч даним обіцянкам.

У відповідь один з національних телеканалів Білорусі показав сюжет про розгромний автопробіг прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна на Ладі-Калині Далеким Сходом. Акцент було зроблено на тому, що автопробіг - добре спланована піар-акція, яка насправді не виправдала себе, не поліпшила імідж Путіна і лише оголила російські проблеми.

Читайте також:

Білорусь відповіла на різку заяву Росії

Лукашенко заявив, що не буде займатися показухою, як Мєдвєдєв

Держдума РФ засудила "антиросійську риторику" Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: