Лукашенко "не продасть" дружбу з Росією

Президент Білорусі та його позашлюбний син Микола прийняли військовий парад до Дня незалежності Білорусі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зі своїм молодшим сином Миколою приймав військовий парад, присвячений святкуванню Дня незалежності Білорусі.

Обидва Лукашенки були вдягнені у військову форму. Микола, як і його батько, віддавав честь військовим "коробкам", які проходили по проспекту.

У своєму виступі Лукашенко зазначив, що Білорусь прагне до зближення народів, послідовно проводить збалансовану, багатовекторну політику, вважає "своїми життєво важливими інтересами розвиток всебічної і взаємовигідної співпраці з усіма країнами".

Президент Білорусі заявив, що "в світі не повинно бути наддержав, які самі себе наділили правом диктувати умови, як жити суверенним і незалежним державам".

"На жаль, останнім часом з`явилися спроби трактувати принцип багатовекторності чи не як зраду союзників з боку Білорусі. Не слабшає прагнення противників білорусько-російської інтеграції вбити клин у наші відносини", - сказав Лукашенко.

Президент Білорусі, звертаючись до керівництва Росії, заявив, що "Білорусь не торгує дружбою з Росією".

Лукашенко підкреслив, що країна має великий запас міцності. "За останні 15 років Білорусі передбачали крах і соціальні потрясіння, але в нас запас міцності достатній", - зазначив він.

Нагадаємо, 30 червня делегація Конгресу Сполучених Штатів запропонувала Лукашенку "дружбу в обмін на скасування санкцій".

Читайте також:

Білорусь пропонує США дружбу в обмін на скасування санкцій

Випускниця збиралася відірвати собі ногу після танцю з Лукашенком

Лукашенко привіз на переговори позашлюбного спадкоємця

Лукашенко порадив міністру фінансів Росії полікуватися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: