Лукашенко не визнав боргу Білорусі перед "Газпромом"

"Газпром" дав Білорусі термін до 21 червня погасити борг за російський газ у розмірі приблизно 200 млн доларів.

Позиція Білорусі полягає в тому, що ніякого боргу перед "Газпромом" у неї немає, заявив президент країни Олександр Лукашенко.

"Ми ведемо переговори, якщо виходити з точки зору Росії - це борг за газ, якщо виходити з того, що я сказав, - ніякого боргу немає. Я думаю, домовимося", - заявив, зокрема, Лукашенко.

Нагадаємо, що "Газпром" дав Білорусі термін до 21 червня погасити борг за російський газ у розмірі приблизно 200 млн доларів, який, за даними російської сторони, утворився за перше півріччя.

"Якщо ми погодимося, що це борг, і Росії важко залишити торішню ціну на газ, то ми будемо платити, знайдемо гроші", - сказав Лукашенко.

"Газпром" створив оперативний штаб з оцінки ситуації в Білорусі, яка заборгувала за російський газ майже 192 мільйони доларів, повідомив глава російського газового холдингу Олексій Міллер 18 червня журналістам.

За словами глави російської газової монополії, Мінськ заборгував Москві 192 млн доларів. "Враховуючи вартість вже поставленого у червні газу і розмір боргу - 192 млн доларів, визначено, що обмеження складе 85% від планового об'єму постачань газу до Білорусі. 15%, що залишаються дозволять Білорусі підтримувати газотранспортну систему в робочому стані до повної компенсації заборгованості", - сказав Міллер, виступаючи на Петербурзькому міжнародному економічному форумі.

Читайте також:

"Газпром" створив оперативний штаб з газового боргу Білорусі

"Газпром" заговорив про скорочення на 85% постачання газу до Білорусі

"Газпром" відправив Білорусі попередження про обмеження поставок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: