Білоруський опозиціонер розповів про кризу та політику Лукашенка у "глухому куті"

На думку Анатолія Лебедька, війна президента з індивідуальними підприємцями лише погіршує ситуацію в країні.

Сьогодні Білорусь переживає війну влади з індивідуальними підприємцями. Про це сказав в інтерв'ю ТСН.ua один з лідерів білоруської опозиції Анатолій Лебедько.

На думку політика, акція мітингувальників відбулася, по-перше, через важку економічну та фінансову ситуацію в Білорусі. За період з 2014 до 2015 року кожен білорус збіднів на дві тисячі доларів. Крім того, з початку 2016 року послуги ЖКГ зросли з 40 до 70%, а зарплати майже заморожені.

"У нас жорстка криза. Білоруські товари не продаються. Ціни в сусідній Польщі на 30-50% дешевше. Я вже не кажу про Україну", - сказав Анатолій Лебедько.

За словами опозиціонера, Лукашенко веде війну з індивідуальними підприємцями, які якраз і допомагають людям виживати в складні часи. Але президент Білорусі прихильник державної монополії.

"Так що сьогодні ми переживаємо війну влади з індивідуальними підприємцями. Лукашенко стоїть на державній монополії кількох олігархічних сімей. Чим завершиться ця боротьба, покаже час", - розповів політик.

Анатолій Лебедько вважає, що політика, яку обрав Лукашенко зайшла в глухий кут. Президент країни вважає, що якщо знищити індивідуальних підприємців, легка промисловість налагодиться і білоруські товари почнуть продаватися.

"Навпаки, індивідуальні підприємці платять податки в окремих регіонах до 30%. І вони допомагають людям у важкий час просто виживати", - додав він.

Нагадаємо, у понеділок, 22 лютого, у Мінську відбувся мітинг підприємців. Люди вийшли на вулиці проти закону 222, за яким кожний товар легкої промисловості повинен мати сертифікацію. За словами мітингувальників, через прийняття закону виживати стане важко цілим населеним пунктам.

Зазначимо, перша акція мітингувальників відбулася 15 лютого. Підприємці домовилися збиратися щопонеділка, поки не будуть виконані їхні умови. Протестуючі вимагають не тільки скасування закону, а й відставки уряду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: