Лукашенко не знає на що Мінськ витратив 3 млрд дол. і просить у Росії ще

Лукашенко не володіє інформацією про ту фінансову допомогу у вигляді кредитів, яку Росія надає Білорусі останні два роки.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко виявився не в курсі, на що білоруські чиновники витратили надане Росією за два роки фінансування в обсязі 3 мільярдів доларів, але розраховує на новий кредит, повідомив віце-прем'єр - міністр фінансів Олексій Кудрін.

Коментуючи підсумки минулого в п'ятницю в Кишиневі саміту СНД, Кудрін сказав, що "був здивований тим, що білоруський президент Лукашенко не володіє інформацією про ту фінансову допомогу у вигляді кредитів, яку Росія надає Білорусі останні два роки".

Він поділився з журналістами змістом діалогу, який, за його словами, вівся у присутності інших глав делегацій учасників Співдружності.

"З'ясувалося, президент Білорусії не знає, що за останні два роки Росія надала йому фінансову допомогу в розмірі 3 мільярдів доларів США", - сказав віце-прем'єр.

За словами Кудріна, президент Білорусії двічі перепитав його, чи правда ця цифра відповідає дійсності, і побічно висловив здивування з приводу того, куди ж пішли ці гроші.

Як відзначив глава російського Мінфіну, "емоційна мова Олександра Григоровича (Лукашенка), в якій були присутні пишні епітети і риторичні запитання, звелася до прохання про виділення Росією ще одного кредиту Білорусії".

Читайте також:

Росія і Білорусь репетирують оборонну війну проти Заходу

Білорусь попросила у Росії 9 млрд доларів на будівництво АЕС

Мєдвєдєв умовив Лукашенка не брати кредит на 100 млрд. рублів і визнати Південну Осетію

Лукашенко "не продасть" дружбу з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: