Лукашенко: ніхто не зможе розірвати відносини Білорусі і Росії

Олександр Лукашенко заявив, жоден з політиків не зможе розірвати білорусько-російські відносини.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ніяким політикам не вдасться розірвати білорусько-російські відносини.

"Ми завжди були і будемо разом, і ніяким політикам не судилося розірвати наші стосунки. І в цьому ключі ми будемо вести свою політику без зайвих претензій, наскоків на своїх партнерів", - сказав у вівторок, 14 вересня, Лукашенко під час зустрічі з генсеком ОДКБ Миколою Бордюжею.

При цьому він висловив упевненість, що "ці непорозуміння рано чи пізно розвіються".

"Зустрічаючись з російськими політиками, в тому числі і з Вами, я хочу сказати, щоб Ви про це (проблеми відносин двох країн) взагалі не думали ... Я хочу, щоб Ви розуміли, що ми були і будемо для російської людини надійним оплотом, опорою, форпостом, як це прийнято говорити в Росії", - сказав президент Білорусі, вкотре наголосивши, що сьогодні треба творити, а не руйнувати відносини.

Нагадаємо, останнім часом російські ЗМІ неодноразово жорстко критикували білоруського лідера. Зокрема, в ефірі російського телеканалу НТВ показали документальний фільм "Хрещений батько", в якому Лукашенка звинувачують у викраданнях політичних опонентів і небажанні визнати незалежність Абхазії і Південної Осетії всупереч даним обіцянкам.

Читайте також:

В Інтернеті з'явився ролик-викриття планів Путіна вбити Лукашенка

Лукашенко побачив російський слід у пожежі біля посольства РФ у Мінську

Лукашенко вперше прокоментував фільм "Хрещений батька"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: