Лукашенко "об'ївся влади" і його нудить

Президент Білорусі зізнався, що влада йому вже остогидла і він тримається за неї, тільки щоб зберегти суверенітет країни.

Олександр Лукашенко
AFP
Олександр Лукашенко втомився від влади
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що влада викликає у нього нудоту.

"Хочу сказати відверто: Лукашенко вже достатньо влади, він наївся цієї влади, що вже нудить", - сказав білоруський "бацька".

Він додав, що прагне зберегти владу тільки для того, щоб захистити суверенітет своєї країни.

До речі, це вже друга подібна заява Лукашенка за останні дні. Напередодні він зазначив, що "якщо європейські держави хочуть бачити іншого лідера (у Білорусі) - не Лукашенка, то треба набратися терпіння й почекати, адже я не вічний".

Нагадаємо, Олександр Лукашенко править Білоруссю вже 15 років. Поправки до Конституції дозволили йому обійти обмеження, яке забороняло одній людині обіймати президентську посаду більше двох разів.

Останні президентські вибори в Білорусі викликали різку критику з боку США і Євросоюзу, які звинуватили керівництво республіки у фальсифікації результатів і запровадили санкції проти Лукашенка та інших високопосадовців.

Лукашенко неодноразово заявляв про намір брати участь в наступних виборах (у 2011 році) і очолити республіку в четвертий раз.

Читайте також:

Лукашенко запропонував Європі почекати: він не вічний

Лукашенко не бачить причин відмовлятися від президентства

Лукашенко пообіцяв не передавати владу своїм дітям

Лукашенко привіз на переговори позашлюбного спадкоємця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: