Лукашенко обговорив відокремлення Білоруської церкви від Москви

У Білоруській православній церкві митрополита Мінського і Слуцького Філарета повідомили, що Лукашенко обговорив з патріархом Константинопольським можливість автокефалії Білоруської православної церкви.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко обговорив з патріархом Константинопольським Варфоломієм можливість автокефалії Білоруської православної церкви.

Про це повідомили джерела в оточенні глави Білоруської православної церкви митрополита Мінського і Слуцького Філарета.

За словами джерела, білоруська автокефалія, яка передбачає вихід Білоруського екзархату з-під влади Московського патріархату, - це "політичний проект Лукашенка".

"Білоруський митрополит Філарет після смерті Алексія II був одним з трьох кандидатів на пост патріарха Московського і всієї Русі, проте програв Кирилу, за якого, наприклад, виступав нинішній президент Росії Дмитро Медведєв", - наголошується у публікації.

Також повідомляється, ця тема могла обговорюватися Варфоломієм і Лукашенко під час візиту президента Білорусі до Туреччини.

Як відомо, між Лукашенко і керівництвом Росії назріває конфлікт. На російському телебаченні регулярно виходять документальні фільми, в яких, зокрема, йде мова про те, що Лукашенко хворіє на мозаїчну психопатію.

Читайте також:

Російське ТБ назвало Лукашенка психопатом із садистськими нахилами

Четверта серія скандального фільму про Лукашенка з'явилася в Інтернеті

В Росії покажуть четвертий фільм про Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: