Лукашенко обіцяє приєднатися до ОДКБ

Білорусь раніше відмовлялася брати участь в організації через торговельні війни з Росією.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ завершує формальності по входженню до складу Колективних сил оперативного реагування (КСОР) в рамках Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ), від участі в яких він спочатку відмовився через торгові розбіжності з Росією.

У червні після тимчасової заборони РФ на імпорт молочної продукції з Білорусії Лукашенко відмовився від участі в саміті патронованого Москвою оборонного блоку і не почав підписувати угоду по створенню КСОР, в яких беруть участь Росія, Таджикистан, Казахстан, Киргизія і Вірменія. Окрім Білорусії приєднатися до сил відмовився Узбекистан. "Ми всі процедури по підписанню документів на сьогоднішній день закінчили ... Ми сповна компенсуємо свою заборгованість перед цією організацією", - сказав Лукашенко.

Нагадаємо, у червні президенти країн-членів Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) підписали угоду про створення колективних сил оперативного реагування.

Ще раніше делегація Білорусі на чолі з президентом Олександром Лукашенком скасувала свою участь в сесії Ради колективної безпеки ОДКБ через заборону російської сторони на ввезення молока та молочної продукції з Білорусі.

Відносини Мінська з Москвою ускладнилися молочною війною. Крім того, Росія не надала Мінську кредит на 500 млн. доларів.

Читайте також:

Росія підписала договір про військовий союз ОДКБ без Білорусі

Мінськ відмовляється направляти своїх військових для участі у ОДКБ

Через 9 років Узбекистан вернувся в ОДКБ

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: