Лукашенко оголосив опозиціонерів "ворогами народу"

Президент Білорусі заявив, що представники опозиції - вороги народу. "Де тільки можна гірше зробити для держави - вони там", - впевнений він.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав представників опозиції "ворогами народу".

"Ніякі вони не опозиціонери. Вони - вороги народу. Де тільки можна гірше зробити для держави - вони там. Вчора Європа, Америка на нас тиснула - вони там. Сьогодні Росія тисне - вони там", - заявив Лукашенко на зустрічі з представниками профспілок 16 вересня.

Також Лукашенко відповів на претензії опозиції щодо намагань влади підкупити виборців, підвищуючи заробітну плату незадовго до президентських виборів. За словами глави держави, за останні п'ять років влада зверталася до теми підвищення зарплати 18 разів.

"Тому вгамуйтеся. Ми вже в 19-й раз йдемо на це", - заявив Лукашенко, уточнивши кількість разів у прем'єр-міністра Білорусі Сергія Сидорського.

"Люди не вважають, що їх хтось купує. Не треба мені президентства, якщо люди будуть думати, що з ними заграють", - сказав білоруський президент.

Президентські вибори в Білорусі призначені на 19 грудня 2010 року. Ця дата була одноголосно затверджена парламентом країни 14 вересня.

Читайте також:

Лукашенко не привітав Мєдвєдєва з днем народження

У Білорусі призначили дату виборів президента

У загибелі білоруського журналіста виявилися "неоднозначні моменти"

В Білорусі хочуть президентом свого Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: