Лукашенко оголосив про створення білоруської вакцини від COVID-19, яку поки не будуть використовувати

Лукашенко оголосив про створення білоруської вакцини від COVID-19, яку поки не будуть використовувати

Ілюстрація / Associated Press

Лукашенко заявив, що вакцину притримають на майбутнє.

Олександр Лукашенко оголосив про створення у Білорусі власної вакцини від коронавірусу. За його словами, препарат мовляв отримали напередодні, 6 травня.

Про це пише БЕЛТА.

"У пробірці ми вчора отримали свою вакцину - білоруську. Іншу, відмінну від того, що ми сьогодні купуємо. Як лікарі називають, живу вакцину", - сказав він.

Водночас, за його словами, білоруську вакцину поки не будуть масово застосовувати. Мовляв, країна постежить, як зміниться хвороба, адже є ризики виникнення нових штамів, і тоді для ефективності її планують змінити під мутацію.

"Ми не поспішаємо. Ми подивимося, що буде післязавтра, коли зміниться хвороба. Тому що штам буде зовсім інший... У нас сьогодні є вакцини, які працюють. За російськими технологіями, китайські купили. А завтра ми свою вакцину, яка вже в пробірці, пристосуємо до того штаму, який ми будемо мати. Хто його знає, як життя складеться", - висловився він.

Про плани створення білоруської вакцини від коронавірусу Лукашенко неодноразово заявляв навесні поточного року. Так, в березні 2021 року Лукашенко, який торік нехтував карантинними правилами, доручив розробити високоякісний препарат.

Водночас нову вакцину від COVID-19 німецької компанії CureVac можуть схвалити вже в червні 2021 року. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація