Лукашенко оголосив про свинарську революцію в Білорусії

Президент Білорусі заявив, що сільське господарство країни буде доведено до стандартів світового рівня за допомогою свиней.

У Білорусії почалася революція в свинарській галузі.

Про це заявив президент країни Олександр Лукашенко. Його слова передає видання "Телеграф".

Лукашенко відзначив, що для революції в галузі були вибрані голландські і данські технології. По ним і перебудовуватиметься система свинарства в країні. Зараз чиновники визначаються з тим, яка кількість комплексів, обладнаних новими технологіями, необхідна Білорусії.

Білорусія традиційно приділяє особливу увагу розвитку сільського господарства. За словами Лукашенко, світова криза не може стати причиною, із-за якої розвиток села припиниться. "Ця програма винесена за дужки кризи. Треба підтискатися, будувати ініціативним способом", - відзначив президент Білорусії. Він також додав, що білоруське сільське господарство буде доведено до стандартів світового рівня.

Нагадаємо, що не менш перспективна ідея виникла нещодавно в мера Москви Лужкова. Він вважає завданням всеросійського значення розробку системи з утилізації відходів тваринництва. З такою несподіваною заявою градоначальник виступив у середу, 8 липня.

"Нам потрібно мати, поряд з програмою виробництва молока і м'яса, і програму з переробки гною", - сказав Лужков на нараді з реалізації державної програми виробництва сільськогосподарської продукції в Центральному федеральному окрузі.

За його словами, на сільськогосподарських підприємствах Німеччини діють сотні установок з переробки гною на електроенергію.

Читайте також:

Лукашенко осідлав Harley-Davidson

Лукашенко зізнався, що не готує сина у наступники

Лукашенко "не продасть" дружбу з Росією

У Любліні вирощують портрет Лукашенка з редису та моркви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: