Лукашенко піднімає економіку, перевівши її на воєнне становище

Лукашенко закликає громадян працювати без вихідних та не робити запаси під ліжками.

Білоруську економіку переводять на воєнне становище. Витягувати країну з найглибшої економічної кризи президент Лукашенко збирається за рахунок посилення дисципліни на виробництві.

"Поставте всіх на військові рейки! Не вистачає БелАЗ - 28 годин на добу працюйте: Не вистачає взуття - 30 годин на добу працюйте. Не вистачає одягу - 50 годин працюйте ", - закликав населення Білорусії президент Олександр Лукашенко.

Заощадження людей, яких Лукашенко закликає працювати без вихідних, після жорсткої девальвації знецінилися на 56%, ціни в магазинах зросли в 2-3 рази. Стабілізувати становище міг би кредит від ЄврАзЕС, але його країна отримає лише при проведенні реформ. Одна з умов - приватизація держвласності. Лукашенко публічно ледь не клянеться її захищати.

"Ніякої бандитського розпродажу не буде! Ніхто ні копійки, ні" Белкалій ", ні МАЗ, ні БелАЗ, ні БМЗ - ніхто нічого не купить без мого відома ", - пообіцяв глава Білорусії.

Крім того, Лукашенко заборонив піднімати ціни і зажадав завалити всі магазини товарами.

"Забезпечити наявність товарів до даху, - буквально сказав президент Білорусії. - Хочу до людей звернутися: будь ласка, не перетворюйте свої квартири в склади, не вивозьте все під свої ліжка".

Як повідомлялося, фінансова криза у країні виникла через діїі самої влади Білорусі. Напередодні президентських виборів у грудні 2010 були підвищені зарплати у бюджетній сфері. Вже тоді білоруський рубль похитнувся. Ще до виборів люди почали скуповувати стабільніші долари і євро. В результаті за 2010 рік золотовалютні резерви Білорусі зменшилися на 622 млн дол. (11%).

Читайте також:

Лукашенко звинуватив "братів-росіян" у білоруській кризі

Лукашенко зажадав "закрити рота" російським ЗМІ

"Бацька" визнав, що з емісією рубля переборщили

Білоруські вкладники втратили мільярд доларів через девальвацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: