Лукашенко планує економічну експансію в Латинській Америці

На думку президента Білорусі, потенціал держав Латинської Америки в контексті продажу білоруської продукції значний.

Білорусь здійснюватиме економічну експансію на латиноамериканський ринок через Венесуелу, заявив білоруський президент Олександр Лукашенко на нараді 30 березня у Мінську.

"Так, Венесуела - це буде опорним майданчиком, через який ми будемо економічно наступати в країни Латинської Америки", - сказав Лукашенко.

На думку президента Білорусі, потенціал держав Латинської Америки в контексті продажу білоруської продукції значний. "Треба зачепити по три-чотири напрямки і працювати з реалізації продукції", - сказав Лукашенко.

Він підкреслив, що в цьому регіоні є і невеликі країни, як Нікарагуа, Болівія, Куба. "Так, це бідні держави, але Венесуела їх не кине, і Венесуела готова купувати нашу продукцію для цих держав", - сказав Лукашенко.

При цьому він відзначив, що Білорусь повинна виходити через Китай і В'єтнам на країни регіону. "Малайзія, Індонезія - нам теж є що їм запропонувати", - сказав Лукашенко. Він вважає за необхідне окремо працювати з Індією та країнами Перської затоки.

Лукашенко також відзначив, що і Африка є перспективним регіоном для торгівлі білоруськими товарами. "Нам є що запропонувати і Африці, і в Африці є те, що нам цікаво", - сказав президент Білорусі.

Він особливо підкреслив той факт, що Білорусь, почавши співпрацювати з Венесуелою кілька років тому, вже вийшла на рівень стратегічного партнерства на основі повної довіри і взаємної поваги.

Читайте також:

Лукашенко: Білорусь шукає своє щастя там, де гідно платять

Лукашенко дав інтерв'ю в трусах кольору прапора Білорусі

Кремль похвалив Білорусь за судовий позов до Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: