Лукашенко побував у президентській клініці: диктатор не з’являється на публіці після повернення з Москви

Лукашенко побував у президентській клініці: диктатор не з’являється на публіці після повернення з Москви

Олександрові Лукашенку стало погано після параду 9 травня у Москві і він вирушив додому / Скриншот з відео

Під час руху президентського кортежу під'їзди до лікарні було перекрито, а вздовж доріг стояли силовики.

Після того, як самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко терміново покинув Москву після параду 9 травня на Красній площі, ось уже четвертий день він не з’являється на публіці. 

Як повідомляє білоруський Telegram-канал “МотолькоПомоги”, ввечері в суботу, 13 травня, кортеж Лукашенка приїхав до Республіканського клінічного медичного центру Управління справами президента, розташованого у селищі Дрозди під Мінськом.

Під час руху президентського кортежу під'їзди до лікарні було перекрито, а вздовж доріг, які ведуть до неї, виставили силовиків.

За інформацією каналу, Олександр Лукашенко пробув у клініці дві години. Кортеж залишив територію Республіканського клінічного медичного центру близько 21.00 за місцевим часом, а близько 21.20 уже заїжджав до "спальної" резиденції Лукашенка в Острошицькому Городку.

Про стан здоров’я Олександра Лукашенка після його повернення з Москви ходять різні чутки. Дивним є те, що він досі не з’явився на жодних публічних заходах. Прес-служба Лукашенка та його чиновники з цього приводу мовчать.

Напередодні Telegram-канал “Пул Первого”, який вважають неофіційною пресслужбою білоруського диктатора опублікував відео із зайцем, який з’явився на території головної резиденції президента у Мінську. Ролик супроводжував підпис: “Навiчок” у Палаці Незалежності”.

Чи було це іронією Telegram-каналу з приводу підозр опозиціонерів щодо стану здоров’я самопроголошеного президента, чи справді натяк на отруєння Лукашенка під час його візиту до Москви, невідомо.

Нагадаємо, раніше з'являлися підозри щодо можливого отруєння Олександра Лукашенка під час візиту до Москви на парад 9 травня, де він з'являвся на публіці разом із Володимиром Путіним.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація