Лукашенко погодився на підписання угоди щодо КСОР

Білорусь провела узгодження всіх документів щодо КСОР.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав Указ про підписання угоди про створення Колективних сил оперативного реагування (КСОР) ОДКБ.

Про це повідомив голова Постійної комісії з національної безпеки Палати представників Національних зборів Білорусі Віктор Гумінський.

Гумінський відзначив: "Політичне рішення про підписання цієї угоди, таким чином, вже прийнято". У свою чергу голова Постійної комісії з міжнародних справ і національної безпеки Ради Республіки Національних зборів Білорусі Ніна Мазай повідомила, що Білорусь провела узгодження всіх документів щодо КСОР. "Ми щодо цих документів заперечень не маємо", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше Білорусь відмовилася підписувати документи щодо створення Колективних сил оперативного реагування ОДКБ. Рішення було пов'язане із забороною на ввезення в Росію білоруських молочних продуктів, яке в Мінську вважали дискримінаційним.

Нагадаємо, у червні президенти країн-членів Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) підписали угоду про створення колективних сил оперативного реагування.

Ще раніше делегація Білорусі на чолі з президентом Олександром Лукашенком скасувала свою участь в сесії Ради колективної безпеки ОДКБ через заборону російської сторони на ввезення молока та молочної продукції з Білорусі.

Відносини Мінська з Москвою ускладнилися молочною війною. Крім того, Росія не надала Мінську кредит на 500 млн. доларів.

Читайте також:

Мінськ відмовляється направляти своїх військових для участі у ОДКБ

Лукашенко обіцяє приєднатися до ОДКБ

Росія підписала договір про військовий союз ОДКБ без Білорусі

Мінськ відмовляється направляти своїх військових для участі у ОДКБ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: