Лукашенко погодився на поступки при створенні Митного союзу

Лукашенко вимагає взаємоповаги і поступок від Росії і Казахстану.

Білорусь при створенні Митного союзу готова піти на поступки з двох-трьох проблемних питань, які є чутливими для Росії і Казахстану.

Про це заявив президент республіки Олександр Лукашенко 1 червня в ході зустрічі в Мінську з першим віце-прем'єром РФ Ігорем Шуваловим.

"Єдине, чого б ми хотіли, щоб усе було пристойно і щоб будь-які наші відносини були засновані на рівноправ'ї та повазі. Якщо ми таке побачимо, ми підемо на будь-які компроміси, будь-які поступки, навіть якщо вони на якийсь період будуть для нас важкуватим і чутливими ", - сказав Лукашенко.

Нагадаємо, Митний союз почне діяти з 1 липня 2010 року на двосторонній основі, без Білорусі. Про це повідомив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін після зустрічі з колегою з Казахстану Карімом Максимовим 28 травня.

На засіданні Вищої органу Митного союзу Росії, Білорусії і Казахстану були присутні тільки Путін і Максимов. Білоруський прем'єр Сергій Сидорський на захід не приїхав. Як припускають деякі ЗМІ, це сталося через розбіжності між Мінськом і двома іншими членами союзу.

Читайте також:

Україна і Білорусь ухвалили План спільних дій

Росія і Казахстан створили Митний союз без Білорусі

Лукашенко готовий здати транзитну трубу в обмін на газ за "російським" цінами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: