Лукашенко помилував дев'ятьох учасників грудневих заворушень

Рішення про помилування прийнято на підставі прохань зазначених осіб, з урахуванням того, що вони усвідомили протиправний характер своїх дій і визнали провину.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко помилував, звільнивши від відбування покарання, 9 людей з числа активних учасників масових заворушень на площі Незалежності 19 грудня 2010 року.

Рішення про помилування прийнято на підставі прохань зазначених осіб, з урахуванням того, що вони усвідомили протиправний характер своїх дій, визнали провину і щиро розкаялися.

Імена помилуваних не розголошуються.

Лукашенко також звільнив 25 організацій різних форм власності та індивідуальних підприємців від адміністративних стягнень.

Крім того, Лукашенко прийняв рішення про звільнення від кримінальної відповідальності 28 керівників суб'єктів господарювання, підприємців та громадян, які добровільно і в повному обсязі відшкодували заподіяну злочинами збитків державі і компенсували шкоду від інших наслідків своїх злочинних дій.

Як повідомлялось, 5 серпня працівники КДБ і Департаменту фінансових розслідувань Комітету держконтролю затримали керівника правозахисного центру "Весна", віце-президента Міжнародної федерації прав людини Алеся Бєляцкого.

Нагадаємо, кандидатів у президенти Білорусі Миколу Статкевича і Дмитра Уса суд звинуватив у організації масових заворушень 19 грудня і засудив їх до 6 і 5,5 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії посиленого режиму.

Раніше ще один кандидат у президенти Андрій Санніков, котрого називали основним конкурентом Лукашенка на виборах, був засуджений на 5 років позбавлення волі в колонії посиленого режиму.

Решта кандидатів - Володимир Некляев і Віталій Римашевський - отримали умовні терміни.

Читайте також:

У Білорусі штрафуватимуть громадян за "масову організовану бездіяльність"

Влада Білорусі планує до кінця року двічі підвищити пенсії

Оприлюднено відео секретної резиденції Лукашенка

У Білорусії заборонили пісню Віктора Цоя "Перемен"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: