Лукашенко пообіцяв "білоруський WikiLeaks"

Глава Білорусі збирається оприлюднити документи під грифом "Таємно", в яких йдеться про зв'язки опозиції республіки із країнами Заходу.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв опублікувати секретні документи про зв'язки білоруської опозиції із Заходом.

"Ми опублікуємо всі документи, які повинні зберігатися в архіві під грифом "Таємно". Це історично важлива подія", - заявив Лукашенко.

За його словами, матеріали будуть опубліковані протягом найближчих днів і у найбільш масовій газеті країни, і в Інтернеті - на сайті, який Лукашенко назвав білоруським WikiLeaks.

"Я розпорядився опублікувати всі матеріали, щоб народ подивився і на наших західних партнерів, і на нашу так звану опозицію", - сказав білоруський лідер.

Нагадаємо, згідно з попередніми даними ЦВК, Олександр Лукашенко на виборах 19 грудня був учетверте переобраний на посаду глави держави. Цю новину опозиція республіки зустріла масовими акціями протесту, які були жорстко придушені владою, а 600 учасників заарештували.

У Вашингтоні вже заявили, що не можуть розглядати результати виборів, як законні, із засудженням насильства щодо опозиції виступив і офіційний Лондон.

Сайт WikiLeaks, що спеціалізується на публікації "закритої", зокрема секретної документації міністерств і відомств США, знову опинився в центрі уваги 29 листопада - після публікації службових документів і листування американських дипломатів.

Читайте також:

Ахмадінежад назвав переобрання Лукашенка "золотою сторінкою" в історії Білорусі

Лукашенко заявив, що недолугої демократії в Білорусі більше не буде

WikiLeaks: США забороняли Ющенку зустрічатися з Лукашенком

WikiLeaks опублікував антиросійські висловлювання Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: