Лукашенко пообіцяв дати відсіч Заходу: не дамо нас нагнути

Президент Білорусі заявив, що за допомогою подій, які відбулися останнім часом у країні, Захід намагається втрутитися у справи його держави.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що країни Заходу готують пряме втручання в справи його країни.

"Аналіз подій, які відбулися в кінці минулого - початку поточного року приводять до висновку, що нашу молоду державу хочуть нагнути", - сказав Лукашенко, виступаючи у четвер, 21 квітня, з посланням до білоруського народу і парламенту.

"Спочатку політичні загрози, невизнання виборів, списки нев'їзних, економічні санкції. Потім – роздування ажіотажу на валютному ринку, потім танець на кістках у зв'язку з подіями на станції метро "Жовтнева" (вибух на станції метро 11 квітня, в результаті якого загинули 13 осіб)", - сказав білоруський лідер.

"Все це ланки одного ланцюга - посіяти недовіру до влади, зашморгом задушити країну. Нас хочуть змусити бути такими, як усі навколо, як вони, врешті-решт. Ми їм – як кістка в горлі", - додав Лукашенко.

"Їм хочеться, щоб у владі був розбрат, щоб в цьому овальному залі (засідань парламенту) проходили баталії з мордобоєм", - сказав президент. Він підкреслив, що якщо Білорусь "намагатимуться нахилити, поставити на коліна, а потім задушити, ми будемо як мінімум чинити опір".

Лукашенко також заявив, що знищить п'яту колону в країні, і це, за його словами, не буде проявом диктаторства.

Нагадаємо, 31 січня голови МЗС 27 країн Євросоюзу узгодили санкції проти представників білоруської влади. У список білоруських чиновників, яким заборонено в'їзд в країни Співтовариства, потрапили близько 160 осіб, у тому числі Олександр Лукашенко разом з синами.

Раніше президент Білорусі заявляв, що не виключає залучення Збройних Сил у виняткових випадках для наведення конституційного порядку в країні.

Читайте також:

Секретні документи: Захід планував влаштувати переворот у Білорусі

ЗМІ з'ясували прізвища білоруських терористів

У Мінську поширюються чутки про нові вибухи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: