Лукашенко пообіцяв оприлюднити документи про зв'язки опозиції з Заходом

За словами Лукашенка, мова йде про документи, які "повинні лежати в архіві під грифом "секретно ".

 Президент Білорусії Олександр Лукашенко, який, згідно з попередніми даними ЦВК, напередодні був переобраний на пост глави республіки, пообіцяв опублікувати секретні документи про зв'язки білоруської опозиції з Заходом.

"Я розпорядився опублікувати всі матеріали, щоб народ подивився і на наших західних партнерів, і на нашу так звану опозицію", - сказав Лукашенко.

За його словами, матеріали будуть опубліковані протягом найближчих днів і в ЗМІ, в інтернеті - на сайті, який Лукашенко назвав білоруським WikiLeaks.

Він додав, що мова йде про документи, які "повинні лежати в архіві під грифом "секретно ".

Також, за словами Лукашенка, звіт ОБСЄ про проведення президентських виборів в Білорусії прогресивний, але не відповідає реальному стану справ.

Нагадаємо, ОБСЄ у понеділок заявила, що не бачить можливості позитивно говорити про президентські вибори в Білорусії і серйозно розчарована тим, як проведено підрахунок голосів. Крім того, організація має намір оцінювати вибори з урахуванням розгону опозиції.

"Сьогоднішній висновок досить прогресивний в порівнянні з тим, що було раніше. Я його переглянув. Але він зовсім не відповідає тому, що реально було на виборах ", - сказав Лукашенко.

У той же час Лукашенко не вважає, що негативний звіт ОБСЄ поверне Білорусію і Євросоюз у період конфронтації.

" Висновок не повертає нас до того періоду. Це крок вперед... Але ми не будемо горбатитися, повзти, вмовляти. Я всім керівникам ОБСЄ сказав, що ми готові бути повноправними партнерами діалогу", - сказав Лукашенко.

За попередніми даними ЦВК, на недільних виборах в Білорусії переконливу перемогу отримав діючий президент, який набрав майже 80% голосів. Минулої ночі опозиціонери, які протестували проти підсумків голосування, кілька разів намагалися штурмувати в Мінську будинок уряду. Затримано сотні прихильників опозиції, в тому числі опозиційні кандидати в президенти.

Читайте також:

ОБСЄ не визнала вибори президента Білорусі легітимними

У Мінську затримали сімох опозиційних кандидатів у президенти

Європа назвала Лукашенка "останнім диктатором"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: