Лукашенко пригрозив "спільною з РФ відповіддю" на випадок розміщення військової бази США в Польщі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Білорусі зазначив, що "Білорусь змушена буде відповідати".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що можливе розміщення американської бази в Польщі змусить Білорусь і Росію "вжити адекватних заходів", зокрема розмітити на білоруській території додаткову військову інфраструктуру.

Про це повідомляє БЕЛТА, посилаючись на виступ президента.

"Я міністру закордонних справ Польщі сказав, коли він виступав у нас в Мінську, ми з вами воювати не збираємося. Тому не треба створювати зайві бази. В іншому разі ми з росіянами повинні будемо відповідати. Значить, ми будемо змушені щось розміщувати, щоб вам протидіяти", - сказав Лукашенко.

Він також додав, що Білорусь прагне миру та не збирається ні з ким конфліктувати.

"Ми - мирні люди, не хочемо війни. Ми не багаті, але нікого не просимо. Ми самі своє щастя заробимо. Якщо будемо ворушитися, ми все зробимо самі. Я вже сказав, що краще десятки і сотні років переговорів, ніж один день війни" - наголосив президент Білорусі.

Нагадаємо, раніше глава канцелярії прем’єр-міністра Міхал Дворчик заявив, що польська влада підтримує ідею створення та розміщення військової бази США поблизу східного кордону країни. 

За його словами, наразі військові США розташовані у західній частині Польщі, зокрема, йдеться про броневійська. Проте, Польща підтримає таку ідею і поблизу протилежного кордону. 

ВідеоПольща готова заплатити США, аби ті розгорнули власну військову базу на їхній території

Два мільярди доларів Міністерство оборони Польщі хоче вкласти у розміщення на постійній основі американської бронетанкової дивізії. Про це польські ЗМІ пишуть із посиланням на документи Міноборони Польщі.

Польща готова заплатити США, аби ті розгорнули власну військову базу на їхній території

Залиште свій коментар

Вибір редакції