Лукашенко пообіцяв відповісти на розміщення американських танків у Литві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білоруський президент вдреагував на розміщення американської бронетехніки.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ змушений буде відповідати на розміщення американських танків біля кордонів республіки в Литві.

Про це 28 жовтня пише держагентство БелТА.

Лукашенко розповів, що раніше подібних ситуацій з розміщенням іноземних військ в безпосередній близькості до кордонів не було.

"Ніколи ще так демонстративно до наших кордонів з-за океану не перекидалися війська. Ніколи такого не було. По-моєму, в Литві навіть це вперше. Це прецедент", - заявив президент,.

Лукашенко в понеділок заслухав доповідь про військово-політичну обстановку, ризики, виклики та загрози для Білорусі, а також пропозиції щодо реагування. Він заявив, що хоча Мінську і доведеться відповідати на розміщення танків США біля кордонів країни, білоруси не повинні при цьому "брязкати зброєю". Ми миролюбна держава, ми не хочемо воювати ", - підкреслив Лукашенко.

Глава білоруської держави також заявив, що "30 танків і 30 бронемашин (які США розгорнуть в Литві) – це просто смішно проти білоруської армії". "Ми ж, як я часто говорю, чотири модернізації своєї армії провели, і ми прекрасно розуміли, які кулаки будуть створені біля наших кордонів, і з яким противником, ми не дай Бог, зможемо зіткнутися. Ми до цього готувалися", - підкреслив білоруський лідер.

Лукашенко додав, що білоруська влада може "навіть жодних дій не робити, щоб протистояти (американським військам у Литві)".

Нагадаємо, у Литві 21 жовтня розгорнули вісім американських танків Abrams і 21 БМП Bradley. Техніка належить американському батальйону 7-го кавалерійського полку, який розміститься в Литві на півроку. Машини прибули з Польщі. Ще кілька десятків танків прибудуть на військову базу Пабраде в найближчі тижні. Литва надає військовим США, які прибувають, всю необхідну підтримку приймаючої сторони - проживання, логістичну підтримку.

Відео Поглинання Білорусі: Кремль оголосив про початок економічної інтеграції країн

Об'єднання в союзну державу Білорусі та Росії. Країни вже заявили, що активно розробляють так звану програму економічної інтеграції. І початися вона може цієї зими. Власне, договір про створення союзу держав Москва і Мінськ підписали ще 20 років тому. От тільки тоді Лукашенко аж ніяк не очікував, що на зміну Єльцину йому доведеться мати справу з Путіним. Тільки-но той прийшов до влади, білоруський очільник намагався дати задній хід. Утім, Кремль зі своїх лещат так просто не відпускає.  

Поглинання Білорусі: Кремль оголосив про початок економічної інтеграції країн

Залиште свій коментар

Вибір редакції