Лукашенко пообіцяв не передавати владу своїм дітям

Президент Білорусі запевнив литовців, що їхні діти теж можуть стати біля керма влади його країни, якщо приймуть білоруське громадянство.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко не бажає своїм дітям президентства і завіряє, що передачі влади в спадок в країні не буде.

Я буду категоричним противником того, щоб мої діти після мене були президентами. Вони "наїлися" батьківського президентства. Тому заспокойтеся і заспокойте інших, особливо в Литві, що ось цього спадку або передачі в спадок президентства в Білорусі не буде", - сказав Лукашенко литовським ЗМІ.

Кажучи про свого молодшого сина Миколу, президент Білорусі не виключив, що в майбутньому той міг би стати главою білоруської держави, як і будь-який інший громадянин країни, що досяг 35-річного віку.

"Якщо народ його вибере, то чом би і ні? Він що, не може бути президентом? Апріорі не можемо це сказати. Я навіть більше скажу, навіть Ваш син може бути білоруським президентом - одержить громадянство, якщо раптом, Ви що, це заперечувати станете?.. У нас будь-який громадянин, що досяг 35 років, може висунути свою кандидатуру. От і все! І більшого ви за цим бачити не повинні", - підкреслив Лукашенко.

У мене є і старші діти. Я їм ніколи б не побажав бути після мене президентами. Більш того, вони не будуть президентами після мене. Можете бути спокійні", - підсумував глава держави.

Нагадаємо, білоруський лідер вперше публічно повідомив про існування у нього третього сина в 2007 році. До цього було відомо тільки про двох синів.

Читайте також:

Лукашенко привіз на переговори позашлюбного спадкоємця

Білоруська правозахисниця повісилася через статтю у пропрезидентській газеті

ЄС хоче урізати владу Лукашенку

Лукашенко: мій син - від Бога. Так Путін сказав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: