Лукашенко пообіцяв не передавати владу у спадок

Олександр Лукашенко запевняє, що його сини "наїлися" батьківського президентства, тому у велику політику не підуть.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запевнив, що не має планів передати президентську посаду одному зі своїх синів.

"У мене таких планів, повірте, немає. Щоб мій син став президентом? Я якось говорив, що мої діти "наїлися" мого президентства, що навряд чи вони захочуть бути президентами після мене", - заявив Лукашенко.

Водночас, Лукашенко заявив, що не бачить чинників, які могли б змусити його відмовитися від участі в президентських виборах, запланованих на початок 2011 року.

"Прямо вам скажу, що зараз таких факторів, які б змусили мене відмовитися від участі в цих виборах, немає. Немає таких чинників, які б, знаєте, всьому народу давали сигнал, що Лукашенко не повинен брати участь у цих виборах", - сказав він.

"Напевно, навпаки, якщо б я відмовився, то народ би мене не зрозумів. Це якась боягузтво ... Ну, йди на вибори: програєш - програєш, виграєш - виграєш. Тому я спокійно до цього ставлюся", - додав Лукашенко.

При цьому білоруський лідер зауважив про те, що ще не прийняв остаточного рішення з питання своєї участі у виборах: "Що стосується моєї участі, я рішення цього не приймав. І, чесно вам скажу, що я не сиджу і не зважую за і проти, я просто про це не думаю".

Також, за словами Лукашенка, він не думав над тим, в якому віці піде з президентської посади. "Справа ж не у віці. А річ у стані людини і в можливості, в здатності забезпечити той чи інший процес і виконати ті зобов'язання, які ти на себе береш. А народ, все це бачачи, зіставляє і голосує за чи проти", - зазначив глава Білорусі.

"Що стосується мого віку, то я вам повинен сказати, що я занадто рано став президентом, тому вам вже певною мірою, напевно, набрид, а в моєму віці тільки-тільки стають зрілими політиками, тільки-тільки стають президентами", - додав Лукашенко.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявив, що країну чекає важка президентська виборча кампанія. Як повідомлялося, наступні вибори президента Білорусі повинні відбутися не пізніше, ніж 6 лютого 2011.

Читайте також:

Білоруський опозиціонер став першим претендентом на місце Лукашенка

Лукашенко пророкує важкі вибори у Білорусії у випадку його участі

ПАРЄ призупинила контакти з владою Білорусі

Янукович запропонував навчити Лукашенка європейським стандартам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: