Лукашенко попросив у Путіна нове озброєння, щоб боронити кордон "від Бреста до Владивостока"

Лукашенко попросив у Путіна нове озброєння, щоб боронити кордон "від Бреста до Владивостока"

Олександр Лукашенко заявив, що Росія продовжить підтримувати Білорусь.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко попросив у президента Росії Володимира Путіна надати нове озброєння, зазначивши, що Білорусь і Росія здатні утримати ситуацію у периметрі кордонів двох країн.

Про це президент Білорусі заявив під час зустрічі з міністром оборони РФ Сергієм Шойгу в Мінську, передає БелТА у середу, 16 вересня.

"Я також просив президента Росії про деякі типи озброєнь. Останні події показують, що треба сміливіше захищати інтереси і білорусів, і росіян. Так сталося, що ми в цьому плані залишилися одні, але не найслабші", — сказав Лукашенко.

Він додав, що Білорусь і Росія здатні утримати ситуацію у периметрі кордонів двох країн.

"Якщо хтось думає, що Білорусь ослабла, що не вистоїмо, що Росія відійде в сторону, це для дурнів міркування. Ви можете не сумніватися в нашій надійності в плані оборони нашої спільної Вітчизни — від Бреста до Владивостока", — додав Лукашенко.

Своєю чергою, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив журналістам, що білоруський лідер Олександр Лукашенко на переговорах з Володимиром Путіним не піднімав питання про постачання зброї, повідомляє ТАСС.

Відповідаючи на питання, чи просив Лукашенко про постачання нового озброєння, він сказав: "Ні. Ось у тому формулюванні, як ви сказали, ні".

Пєсков наголосив, що в основному на переговорах двох лідерів було обговорено взаємодію за лінією ВПК. Він додав, що це "прекрасно вкладається в цілому" в риторику у відносинах двох країн.

Щодо дати нових контактів Путіна і Лукашенка, Пєсков зауважив, що "вони контактують постійно".

Як повідомлялося, офіційна мета приїзду Сергія Шойгу до Мінська — це обговорення військової співпраці між країнами. Однак на тлі протестів у Білорусі його візит викликає побоювання, що Москва може використати слабкість Лукашенка, аби ослабити білоруський суверенітет. Цього тижня білоруською територією вже почали пересуватися російські війська — приїхали вони на спільні навчання. Путін також обіцяв Лукашенку надати військову допомогу, утім, резерв російських силовиків, сформований на прохання Лукашенка, напередодні таки відвели з прикордонної зони. Принаймні це продемонстрували камери російських пропагандистів.

Своєю чергою, президент РФ повинен приїхати до Білорусі, щоб обговорити зміцнення відносин щодо Союзної держави.

Відео До Мінська прилетів російський міністр оборони для обговорення співпраці між країнами

Офіційна мета приїзду Сергія Шойгу до Мінська - це обговорення військової співпраці між країнами. Однак на тлі протестів у Білорусі його візит викликає побоювання, що Москва може використати слабкість Лукашенка, аби ослабити білоруський суверенітет. Цього тижня білоруською територією вже почали пересуватися російські війська - приїхали вони на спільні навчання. Путін також обіцяв Лукашенку надати військову допомогу - утім, резерв російських силовиків, сформований на прохання Лукашенка, напередодні таки відвели з прикордонної зони. Принаймні це продемонстрували камери російських пропагандистів.    

До Мінська прилетів російський міністр оборони для обговорення співпраці між країнами

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів