Лукашенко порадив міністру фінансів Росії полікуватися

Олександр Лукашенко стверджує, що Росія значно більше викачує з Білорусі, аніж віддає республіці.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко в черговий раз розкритикував російського міністра фінансів Олексія Кудріна.

"Мені пояснювали, що на нього дуже тиснуть, він нервує сильно і говорить трішки не те", - зазначив Лукашенко, втім, не пояснивши, звідки у нього такі відомості.

"У нього фінанси держави в руках і він починає таке говорити. Завтра він і не таке зробить", - заявив Лукашенко та порадив Кудріну піти "підлікуватися".

Зауважимо, що раніше Лукашено порівняв Кудріна з "білоруськими відморозками", які "на західні гроші варнякають і починають нас учити працювати". Таку заяву білоруський президент зробив наступного дня після того, як Кудрін висловив сумніви в платоспроможності Білорусі.

При цьому Лукашенко зауважив, що стратегічна підтримка, яку його республіка надає Росії, "не має ціни".

Кажучи про зовнішню загрозу для Росії (зокрема, з боку НАТО), він сказав, що "танки через Білорусь на Москву ніколи спокійно не ходили і не підуть". Проте разом з тим він заявив: "Ви що, вважаєте, що десять мільйонів чоловік, які сьогодні стоять щитом перед Москвою, - це що, безкоштовно? Вам не важлива Білорусь? Важлива. Хто сьогодні виконує важливу функцію? Білорусь: ППО, армія тощо".

За словами Лукашенка, Росія "зі скрипом і під скажений відсоток" видала Білорусі кредит в два мільярди доларів, а до цього, за рахунок підвищення цін на енергоносії, "викачала" з республіки десять мільярдів доларів. Раніше президент неодноразово дорікав Росії в прагненні нажитися на республіці, що постраждала від кризи, і скуповувати білоруські підприємства дешево.

Росія восени 2008 року погодилася надати Білорусії стабілізаційний кредит в два мільярди доларів. Республіка поки отримала з цієї суми тільки півтора мільярди доларів.

Читайте також:

Лукашенко заборонив білорусам кланятися Росії

Білорусь відмовилася отримувати кредит від Росії в рублях

Білорусь попросила у Росії 9 млрд доларів на будівництво АЕС

Білорусь звинуватила Росію у підсиленні кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: