Лукашенко порівняв події у Лондоні і Мінську і похвалив британську владу

На думку Лукашенка, дії англійської влади відносно погромників адекватні. Якби влада Англії вчинила по-іншому, вона б ввергла свою країну в хаос.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко порівняв заворушення в Лондоні з розгоном демонстрації в Мінську після президентських виборів, схваливши дії британської влади і звинувативши західні країни у подвійних стандартах.

На думку білоруського президента, західні лідери в одному випадку схвалюють жорсткі дії влади, а в іншому переслідують Лукашенко і вводять санкції.

"Не дай бог щось подібне відбулося б у нас. Вони б стерли нас з лиця землі", - заявив глава Білорусі.

Як повідомляється, у вівторок, 16 серпня, Лукашенко перебуває в Катарі, куди прибув на запрошення влади цієї арабської країни..

"Дії англійської влади відносно погромників адекватні. Якби влада Англії вчинила по-іншому, вона б ввергла свою країну в хаос", - заявив у Катарі Лукашенко.

Він відзначив, що на самому початку погромів англійська поліція виявилася не готова до подібного розвитку ситуації, однак потім настала досить жорстка і прагматична реакція.

Після теракту в Норвегії "Європа протверезіла і, можливо, у цьому зв'язку по-іншому буде дивитися і на події в інших країнах", підкреслив Лукашенко.

Нагадаємо, масові заворушення у британських містах спалахнули 6 серпня. Осередком заворушень стали околиці Лондона, де проживають представники національних меншин, іммігранти та їхні нащадки.

Приводом для початку погромів стала загибель в лондонському районі Тоттенхем 29-річного місцевого мешканця, чорношкірого Марка Даггана, який був убитий в перестрілці з поліцією. Незабаром акція протесту проти його вбивства переросла на неконтрольовані заворушення, пограбування і мародерство в усьому Лондону та інших містах.

Читайте також:

Глава МЗС Польщі закликав Лукашенка почати переговори про передачу влади

Оприлюднено відео секретної резиденції Лукашенка

Білоруса, який назвав Лукашенка "найкращим президентом", відправили до психіатра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: