Лукашенко поскаржився військовим на російські диктат і шантаж

Олександр Лукашенко заявив, що щодо Білорусі робляться спроби диктату і шантажу, однак країна зможе "адекватно реагувати на будь-які виклики".

Проти Білорусі робляться спроби диктату і шантажу з боку держав, що володіють власними енергоресурсами і домагаються лідерства методом політичних ігор.

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко на зустрічі з випускниками військових вишів.

За словами Лукашенка, сьогодні міжнародна обстановка залишається непростою і суперечливою. На догоду геополітичним інтересам окремих країн спостерігається прагнення до перегляду післявоєнного світоустрою.

Нинішній рік ускладнюється ще й економічною нестабільністю, зазначив він.

"Не володіють власними енергоресурсами держави змушені докладати колосальних зусиль для забезпечення своєї незалежності. Спроби диктату і шантажу сьогодні робляться і щодо нашої країни", - заявив білоруський лідер.

Разом з тим, наголосив він, створена в Білорусі політична і економічна модель у цих умовах демонструє здатність адекватно реагувати на будь-які виклики. Незважаючи ні на що, країна твердо дотримується курсу добросусідства і дотримання принципів міжнародного права у відносинах з іншими державами, запевнив Лукашенко.

Звертаючись до офіцерів, глава Білорусі сказав: "Ви бачите, що відбувається навколо нашої країни, біля наших кордонів. Причина об'єктивна - на карті світу з'явилися суверенні держави, серед яких Білорусь, і вони поставили вимогу свого місця".

"Пройде час, Білорусь, Узбекистан, Киргизстан, Україна стануть у низці тих держав, які забезпечили собі повноправне становище в світі", - стверджує глава Білорусі.

Він заявив, що його країна "навіть в складних умовах здатна забезпечити гідний рівень життя громадян, підтримувати соціально-політичну стабільність, суспільне і військову безпеку".

Нагадаємо, до Дня Незалежності Білорусі російське телебачення зробило Лукашенку неприємний подарунок, показавши фільм, в якому білоруський президент звинувачується у всіх смертних гріхах.

Читайте також:

У Білорусі відключили перший сайт за "цензурним" указом Лукашенка

Опозиція Білорусі попросила прокуратуру перевірити факти злочинів з фільму про Лукашенка

Російське телебачення показало розгромний фільм про Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: