Лукашенко пов'язав теракт у метро з балаканиною

За словами Лукашенка, на заводі, де працював терорист, була "погана практика безгосподарності, протекціонізму, байдужості, відірваності керівників від людей".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зажадав у зв'язку з терактом у мінському метро 11 квітня посилити трудову дисципліну на підприємствах. За його словами, робочий час треба віддавати роботі, а балаканини треба уникати.

Як відзначив Лукашенко, в боротьбі з "безгосподарністю і безладом у бюджетній сфері, держструктурах" потрібно використовувати радянський досвід часів Андропова.

"Подобається це комусь чи ні, але приблизно так ми повинні змусити кожного працювати", - сказав білоруський президент.

Людина, яку звинувачують у виконанні теракту, працювала на заводі. Попередні підсумки перевірок, за словами Лукашенка, показують, що в теракті винні не лише працівники правоохоронних органів і метрополітену, які допустили недбалість.

"Причини та умови, що сприяли злочинам, полягають не лише в недоробці правоохоронних органів. В установах освіти та на підприємствах безладу більше, ніж треба", - сказав президент.

Він відзначив, що на заводі (Лукашенко не назвав конкретне підприємство), де працював терорист (за даними ЗМІ, його звуть Дмитро Коновалов) була "погана практика безгосподарності, протекціонізму, байдужості, відірваності керівників від людей".

Обвинувачений в теракті, за словами Лукашенка, "міг запросто піти з роботи, набрати кульок, роликів, арматури і випробовувати вибухові пристрої в лісах".

При цьому президент Білорусі відзначив, що чиновники не повинні закривати рот людям, і вказав місце, де люди мають право висловлювати свою точку зору.

"Людина, відпрацювавши свій робочий час, в певних місцях, вдома як у справжній демократичній державі, має право висловлювати свою точку зору, і ніхто не має права цьому перешкоджати", - заявив Лукашенко.

Теракт на станції мінського метро "Жовтнева" стався 11 квітня 2011 року. У результаті вибуху пристрою, начиненого вражаючими елементами, загинули 14 людей, ще 200 постраждали. Передбачувані виконавець теракту і його спільник були затримані протягом доби. Головний підозрюваний зізнався ще в двох вибухах - у Вітебську в 2005 році і Мінську в 2008 році.

Читайте також:

Лукашенко жорстко розкритикував результати білоруських хокеїстів

Лукашенко заборонив державним ЗМІ писати про кризу

Лукашенко звинуватив українську владу у "вошивості"

ВідеоКривавий теракт в Мінську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: