Лукашенко пригрозив шахтарям, що страйкують, що може замінити їх на "безробітних українців"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко пригрозив шахтарям, що страйкують, що може замінити їх на "безробітних українців"

Associated Press

За словами Лукашенка, "хто хоче - то нехай йде, нікого не триматимуть".

Олександр Лукашенко заявив, що шахтарів, які страйкують на підприємстві "Білоруськалій", можна замінити спеціалістами з сусідніх країн. На його думку, на роботу можна взяти і українських шахтарів, адже там багато безробітних. 

Про це він сказав на зустрічі з робітниками агрокомбінату "Дхержинський", передає "БелТА". 

Лукашенко не вважає, що масові страйки на підприємствах - це загроза робочому процесу, адже за нагоди можна залучити і інших працівників. Лише в Росії близько 60 тисяч білоруських гастарбайтерів, і жодних претензій росіяни не мають.

"Святе місце порожнім не буває. Яка користь, якщо ти його сьогодні втримав, умовив, а він все одно буде дулю в кишені носити. Хочеш йти - йди", - заявив він. 

Окремо Лукашенко звернувся до робітників "Білоруськалія": "Що ви бастуєте? Добре, бастуєте - ладно. Я команду директору: не треба за ними бігати. У нас в Солігірську 2 тис. людей, які бажають працювати на" Білоруськалій ". Вони прийдуть. Не вони прийдуть - в усьому світі безробіття. Приїдуть з України шахтарі. Їх море - безробітних ", - додав він. 

Лукашенко також розповів, що замінив білоруських журналістів "Белтелерадіокомпанії" на російських після того, як деякі з колишніх працівників "вискочили на вулиці і почали мітингувати". "Вони виросли і раптом збагнули, що їм чогось не вистачає. Деякі вискочили: "Працювати не будемо!" Не треба", - заявив він. 

Нагадаємо ще кілька тез Лукашенка на зустрічі з робітниками 21 серпня:

  • За його словами, колотнечу в країні підготували США, а європейці нібито підіграють, аби створити санітарний кордон між Заходом і Росією. 
  • Також Лукашенко заявив, що його опонентці Світлані Тихановській довелося допомагати з виїздом за кордон, і не без його участі. Він зазначив, що її нібито обплутали Міністерство закордонних справ Литви і спецслужби.
  • Крім цього, він впевнений, що "найближчими днями" вирішить кризову ситуацію в країні, що виникла після виборів. За його словами, вона "не така складна". 

    Лукашенко VS працівники заводів: епічні кадри страйків на підприємствах Білорусі

    Лукашенко VS працівники заводів: епічні кадри страйків на підприємствах Білорусі
Наступна публікація