Лукашенко привіз на переговори позашлюбного спадкоємця

Позашлюбний спадкоємець білоруського "бацьки" супроводжує батька в усіх його закордонних вояжах.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко прибув з офіційним візитом до Єревану у супроводі свого позашлюбного сина та "наступника", п’ятирічного Колі.

Дитина не лише спустилася разом із президентом по трапу літака, але й сидів в нього на колінах під час спілкування глав держав.

Про це повідомляє газета "Московский комсомолец".

Разом з Колею останнім часом Лукашенко з’являється майже на усіх офіційних заходах. Почалося все після того, як відомий британський спеціаліст PR-технологій Тімоті Белл повідомив президенту, що сімейна людина викликає в громадян більше довіри.

3 липня 2008 року під час параду з нагоди Дня незалежності Білорусі дитина знаходилася на головній трибуні разом з президентом, керівниками парламенту та уряду.

Лукашенко брав сина й на відкриття Олімпіади у Пекіні. Тоді Коля був присутній на піднятті білоруського прапора в олімпійському селищі. Хлопчик разом з батьком поспілкувався зі спортсменами, заглянув до однієї з квартир в олімпійському будинку.

Потім Лукашенко разом із дитиною приїхав на самміт країн СНД до Киргизії. А у вересні 2008 року Лукашенко на виборах до парламенту країни Лукашенко голосував рукою сина Миколи.

Але найбільший фурор Лукашенко створив восени 2008 року на військових навчаннях – тоді Колі були змушені рапортувати білоруські генерали.

Зазначимо, крім 5-річного хлопчика, народженого медсестрою Іриною Абельською, Лукашенко має двох законних синів: старшого, Віктора, що працює радником президента з питань національної безпеки; та середнього, Дмитра, він – керівник президентського спортивного клубу.

Але саме Колю Олександр Лукашенко кілька разів називав своїм наступником.

Читайте також:

Білоруська правозахисниця повісилася через статтю у пропрезидентській газеті

ЄС хоче урізати владу Лукашенку

Лукашенко: російський кредит не пов'язаний з визнанням Абхазії і Південної Осетії

Янукович хоче використати досвід Лукашенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: