Лукашенко про себе і Мєдвєдєва: милі чубляться, значить любляться

Лукашенко заявив, що його відносини з Мєдвєдєвим несподівано нормалізувалися. А якщо вони і посваряться, то знайдуть час помиритися.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив, що помирився з російським колегою Дмитром Мєдвєдєвим. "Милі чубляться, значить любляться", - відповів Лукашенко на питання журналістів, чи помирився він з Мєдвєдєвим.

"Ви не турбуйтеся, і ви не те телебачення дивитеся і не ті газети читаєте, дарма деякі потирають руки за спинами президентів Білорусі та Росії. Не радійте; як наші відносини несподівано зіпсувалися, так само несподівано вони і нормалізуються", - сказав президент Білорусі, коментуючи недавній розлад у російсько-білоруських зв'язках.

"Не переживайте, навіть якщо ми посваримося, ми знайдемо час помиритися", - додав Лукашенко.

Напередодні Мєдвєдєв і Лукашенко провели окрему двосторонню зустріч до початку засідання глав держав країн-учасниць Митного союзу. Зустріч пройшла напередодні президентських виборів в Білорусі і на тлі погіршення відносин між президентами двох країн.

У кінці вересня Мєдвєдєв заявив, що не чекає від виборів у Білорусі нічого хорошого. Через кілька днів Лукашенко різко прокоментував жарт Мєдвєдєва.

На початку жовтня Мєдвєдєв у своєму блозі розмістив відеозвернення, в якому виступив з безпрецедентною критикою Лукашенка. 24 листопада в своєму мікроблозі на Twitter Мєдвєдєв несподівано відповів на запитання читача, як він ставиться до майбутніх виборів президента Білорусі: "До ваших виборів ставлюся максимально шанобливо. А про вашого президента я вже все сказав".

Читайте також:

Мєдвєдєв пообіцяв розібратися з Лукашенком

Російське ТБ назвало Лукашенка психопатом із садистськими нахилами

Лукашенко: Мєдвєдєв віддав команду мене "мочити"

Мінськ: поросячий лемент російських ЗМІ - це методи Геббельса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: