Лукашенко про відносини з Києвом: "Я не тримаю зла на Володю Зеленського"
Він вважає, що "недружні заяви" українських офіційних осіб пояснюються важким становищем, в якому перебуває Україна.

Олександр Лукашенко висловив готовність відновити відносини з Києвом, попри невизнання українською стороною результатів президентських виборів у Білорусі.
Про це він заявив у неділю, 10 січня, в інтерв'ю на телеканалі Росія-1, повідомляє ТАСС.
"Я зла не тримаю на Володю Зеленського. Я його розумію: по молодості десь щось сказав. Але це ж не означає, що ти повинен весь час на нього дивитися, розуміючи, що відбувається, і на нього ображатися або злитися", — зазначив політик.
За його словами, "недружні заяви" українських офіційних осіб пояснюються важким становищем, в якому перебуває Україна.
"Заявити вони (українська влада) заявили, але стосунки у нас добрі, український народ до білорусів ставиться дуже добре, ми до них — ще краще", — вказав Лукашенко.
Білоруський лідер переконаний, що економічна співпраця між країнами продовжує розвиватися. Водночас політик визнав, що відносини між Києвом і Мінськом "застигли" на рівні посольств.
Лукашенко наголосив, що готовий відновити контакти із Зеленським, проте ініціативу повинна проявити українська сторона.
"Я б косо на нього не дивився. Поблажливо, косо, з презирством — ніколи. Молода людина, молодий президент. Той, якого навчають люди, я думаю. Я впевнений в цьому, він же розсудливий, нормальна людина", — заявив він.
Раніше Олександр Лукашенко не виключив свого відсторонення від влади. За його словами, "такий шлях, лише один". Як висловився Лукашенко, "тільки білоруський народ це зможе зробити на підставі наявних законів і білоруської Конституції".
Відео Справа Шеремета: спецпризначенець, який оприлюднив записи КДБ Білорусі, готовий свідчити
Готовий приїхати до України і свідчити - заявив колишній білоруський спецпризначенець Ігор Макар. Напередодні він оприлюднив секретні записи КДБ Білорусі, на яких обговорюють, зокрема, і вбивство Павла Шеремета. У Нацполіції вже підтвердили: власника записів допитають. Макара розшукало "Суспільне". Спецпризначенець підтвердив: записи і документи вже передав українським спецслужбам. Ті з ним зв'язалися, він погодився на співпрацю. Оприлюднювати записи одразу після загибелі журналіста Ігор Макар, за його словами, боявся через небезпеку власному життю.
