Лукашенко пробачив США усі образи

Білорусь готова залишити в минулому всі образи й непорозуміння зі США та простягнути руку дружби американським компаніям.

Білорусь готова залишити всі образи минулого і почати плідну співпрацю зі США не тільки в економічній, а й в інших сферах.

Про це заявив президент Білорусії Олександр Лукашенко в Мінську на зустрічі з керівництвом низки великих американських компаній.

"З нинішньою адміністрацією ми вже почали обережну розмову і готові простягнути руку дружби американським партнерам", - заявив білоруський лідер.

"Я схильний вважати, що у президента Обами погляд на світ більш адекватний і демократичний, не обтяжений пережитками холодної війни й агресивними ідеологічними підходами до вирішення міжнародних питань", - сказав Лукашенко.

"Наша країна зацікавлена в розвитку повноцінних взаємовигідних конструктивних відносин з найпотужнішою державою світу. Але вони повинні ґрунтуватися на принципах невтручання у внутрішні справи іншої держави, взаємної поваги та довіри", - сказав білоруський президент.

Він висловив жаль, що в останні десятиліття відносини Білорусії та США розвивалися досить нерівномірно і перебували в стані прикрої відчуженості. "Причому, хочу підкреслити, - не з вини Білорусії", - відзначив глава держави.

На думку президента, ті точкові економічні санкції, які застосувала до окремих білоруських підприємств адміністрація Джорджа Буша-молодшого, досі створюють негативний фон для розвитку всього комплексу торгово-економічних зв'язків між двома державами.

"На мою думку, не личить такій державі, як США, вдаватися до відвертого економічного шантажу суверенної держави, що тільки формується", - заявив Лукашенко.

Читайте також:

МВФ видасть Білорусі останній транш кредиту

Лукашенко: Білорусь шукає своє щастя там, де гідно платять

Кремль похвалив Білорусь за судовий позов до Росії
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: