Лукашенко пророкує важкі вибори у Білорусії у випадку його участі

Білоруський лідер висловився щодо виборів президента, але не повідомив, чи прийняв він рішення щодо своєї участі у найближчих виборах.

У вівторок, 27 квітня, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що країну чекає складна президентська виборча кампанія.

"Попереду у нас основна кампанія, дуже важка кампанія. Якщо у цій кампанії доведеться брати участь чинному президенту, то вона ще важчою буде", - сказав Лукашенко, спілкуючись з мешканцями Петриківського району Гомельської області.

При цьому білоруський лідер не повідомив, чи прийняв він рішення щодо своєї участі у найближчих виборах.

"Я вже, чесно кажучи, напрацювався. Якщо ви знайдете іншого президента, то страху не буде. Все одно рано чи пізно його треба буде знайти. Якщо знайдете, добре", - сказав він.

Лукашенко визнав, що його кандидатура на пост голови держави не влаштовує багато країн, проте відзначив, що не турбується з цього приводу.

"Ви бачите, комусь тут не подобається чинний президент - і на Заході, і на Сході. Природно, руки сверблять, хочеться сюди влізти. Я щодо цього не дуже переживаю, просто вам кажу - розслаблятися не слід", - сказав він і навів приклад нещодавніх подій у Киргизстані. За словами Лукашенка, "подібні революції" відкидають держава і народ у своєму розвитку не на один десяток років.

Нагадаємо, вибори президента Білорсуі мають відбутися не пізніше 6 лютого 2011.

Нинішній лідер Олександр Лукашенко перебуває при владі вже півтора десятиліття. При цьому він не раз заявляв про наміри зайняти цей пост вчетверте в 2011 році. Конституція, в яку раніше з ініціативи Лукашенка було внесено поправки, дозволяє це зробити.

У жовтні 2009 року виступаючи на церемонії вручення вірчих грамот послами іноземних держав у Мінську, білоруський президент заявив, що якщо європейські держави хочуть бачити іншого лідера, то треба набратися терпіння й почекати.

Читайте також:

Лукашенко обурений диктатом Росії в рамках Митного союзу

Мєдвєдєв порадив Мінську рівнятися на Київ

Лукашенко обурений диктатом Росії в рамках Митного союзу

Лукашенко вимагає знайти сланцевий газ в Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: