Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лукашенко простягне руку дружби всім: Білорусь не обиратиме між Заходом і Сходом

За словами Лукашенка, Білорусь за чверть століття "докорінно змінила своє становище в світі".

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країна не обиратиме між Сходом і Заходом, а простягне "руку дружби всім".

Про це пише сайт білоруського глави держави.

"За свою незалежність ми вже переплатили. Тому будемо робити все можливе, щоб зберегти мир не тільки на своїй землі, а й застерегти жителів планети від повторення страшних уроків історії. Усвідомлюючи себе невід'ємною частиною Європи і пострадянського простору, ми простягаємо руку дружби і співпраці всім ", - заявив Лукашенко.

Він наголосив, що Білорусь не буде вибирати між Заходом і Сходом: "Наш народ вибирає незалежність, світ і партнерство. Ми вибираємо Білорусь!" – підкреслив президент.

Фотогалерея День Волі у Білорусі влада "відсвяткувала" арештами сотень людей (15 фото)

За його словами, Білорусь за чверть століття "докорінно змінила своє становище в світі", і сьогодні її голос "впевнено звучить на міжнародних майданчиках". "Наша країна стала провідником безпеки і стабільності в центрі Європи", - резюмував білоруський президент.

ВідеоНа сімох білоруських активістів чекає суд

Попри те, що цьогоріч офіційний Мінськ не забороняв відзначати історичну дату, арештовувати людей почали вже за кілька днів до Дня волі. Поліція затримала понад сотню осіб. Серед них – опозиціонер Микола Статкевич та його соратники. Під час самої акції активістам забороняли розгортати прапори, хто не підкорявся, - забирали в автозаки нібито для перевірки документів.

На сімох білоруських активістів чекає суд

Нагадаємо, що раніше Лукашенко заговорив про загрозу входження Білорусі до складу іншої країни

Залиште свій коментар

Вибір редакції