Лукашенко проти ПРО

Він вважає, що розміщення елементів американської системи ПРО в суміжних із Білоруссю державах ускладнює військово-політичну ситуацію.

Просування військової інфраструктури НАТО на схід і заплановане розміщення елементів американської системи протиракетної оборони в суміжних із Білоруссю державах серйозно ускладнює військово-політичну ситуацію поблизу білоруського кордону.

Як повідомили УНІАН у прес-службі глави білоруської держави, про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко під час виступу на параді, присвяченому Дню незалежності й 63-й річниці звільнення Білорусі від німецько-фашистських загарбників.

«Підірвана й фактично не діє одна з основ європейської безпеки - адаптований Договір про звичайні збройні сили в Європі», - сказав Лукашенко.

При цьому президент Білорусі підкреслив, що розміщення американської ПРО в Європі «відбувається при мовчанні з боку розвинених демократичних європейських держав».

«Ми не можемо не враховувати ці чинники в побудові власної системи національної, в першу чергу військової, безпеки», - заявив білоруський лідер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: