Лукашенко: російський кредит не пов'язаний з визнанням Абхазії і Південної Осетії

Президент Білорусі заперечив, що кредит Росії Білорусь отримає за визнання Абхазії і Південної Осетії.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко спростував повідомлення про те, що Мінськ може визнати незалежність Абхазії і Південної Осетії в обмін на російський кредит.

"Що стосується Абхазії і Осетії, я вже кілька разів про це говорив, у нас є в цьому плані своя позиція, - ми не приймаємо жодного тиску ні з боку Європи, ні з боку Росії. У нас вибраний парламент, він обговорить це питання, в рамках нашого законодавства внесуть пропозицію, і ми вирішимо цю проблему. Але це ніяк не пов'язано з цими кредитами", - заявив Лукашенко.

Як повідомив помічник президента РФ Сергій Приходько, Росія готова надати Білорусі додатковий кредит в декілька десятків мільярдів рублів після визначення умов і напряму його використання.

У грудні 2008 року замглави Мінфіну РФ Дмитро Панкін повідомив, що Білорусь надіслала лист Росії з проханням про надання кредиту в 100 мільярдів рублів в обмін на перехід на розрахунки в рублях у взаємній торгівлі.

За словами Лукашенка, Білорусь запропонувала Росії на останніх переговорах, щоб "російський рубель вже зараз робив кроки для того, щоб стати справжньою повноцінною регіональною валютою".

"Дайте нам кредит для того, щоб ми могли на перших порах вам же цими грошима заплатити за постачання енергоресурсів. Ось з чим це пов'язано", - заявив глава білоруської держави.

Читайте також:

Росія і Білорусь будуть виходити з кризи разом

У Лукашенка немає алергії на Україну, і Ющенко його за це поважає

Лукашенко назвав ціну за визнання незалежності Абхазії та Південної Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: