Лукашенко розповів французам, як Росія фінансує його конкурентів на виборах

Лукашенко заявив французькій пресі, що двоє кандидатів у президенти Білорусі отримують фінансування від Росії.

Білоруський лідер Олександр Лукашенко заявив, що двоє кандидатів у президенти країни - Володимир Некляев та Андрій Санніков - отримують фінансування від Росії. Про це він розповів в інтерв'ю французькій газеті Le Figaro.

"Це так, ми це знаємо, у нас є факти", - сказав Лукашенко. Про які саме факти йдеться, він не пояснив.

Раніше повідомлялося, що на кордоні з Білоруссю було затримано кур'єра з 200 тисячами доларів, які він віз з Росії для білоруської опозиції. Для кого саме вони призначалися, невідомо.

Також білоруський лідер виступив з критикою на адресу опозиційних кандидатів, які заявляють про ілюзорність президентських виборів, натякаючи на можливу недостовірність їх результатів.

"Якщо президентська кампанія для них ілюзія, то у них є право не брати участі в цій ілюзії. Вони, по-моєму, не готові вести передвиборчу кампанію", - заявив він.

У той же час Лукашенко не виключив, що буде працювати з опозиційними партіями в тому випадку, якщо у них є бажання співпрацювати.

Президентські вибори в Білорусі пройдуть 19 грудня 2010 року. До участі в них, включаючи Лукашенка, допущені 10 кандидатів.

Згаданий Лукашенко Володимир Некляев відомий у Білорусі як літератор і громадський діяч, другий кандидат, якого, на думку білоруського президента, спонсорує Росія, є лідером руху "Європейська Білорусь".

Читайте також:

У центрі Мінська супротивники Лукашенка попросили "Сашу" піти

Лукашенко - найбагатший кандидат у президенти Білорусі

Лукашенка звинуватили в появі русофобських настроїв у Білорусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: