Лукашенко розповів, як Росія "поставила раком" його країну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білоруський президент вже не вперше скаржиться на утиски Кремля.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 24 січня здійснив робочу поїздку на завод газетного паперу міста Шклов. Під час розмови із посадовими особами підприємства білоруський лідер емоційно розповів про конфлікт із Росією щодо постачання енергоресурсів - газу і нафти.

Відповідне відео поширив у Twitter російський журналіст Дмитро Смирнов. 

"Вибачте, нас раком поставили по вуглеводнях, і ніхто на це не подивився - плювати на всі союзи та інше. Він-то (Володимир Путін - ред.) це знає. А ми тремтимо, боїмося свою країну захистити", - заявив Лукашенко.

Нагадаємо, від 1 січня 2020 року російські компанії припинили постачання нафти до Білорусі через розбіжності в ціні на сировину. Президент Білорусі Олександр Лукашенко неодноразово намагався домовитися з російським президентом Володимиром Путіним про підписання нових угод, але безуспішно. 

Раніше перший віцепрем'єр Білорусі Дмитро Крутий заявив, що білоруський уряд продовжує відпрацьовувати схему альтернативних постачань нафти.

Відео Білоруси другий день протестують проти поглибленої інтеграції з Росією

Хід за незалежність країни від Росії, що почався напередодні ввечері, став найбільшим. Люди вийшли на вулицю через зустріч Путіна з Лукашенком у Санкт-Петербурзі. На ній білоруський президент підписав документи про поглиблену співпрацю двох країн.    

Білоруси другий день протестують проти поглибленої інтеграції з Росією

Залиште свій коментар

Вибір редакції