Лукашенко сам поведе Білорусь до Європи

У Білорусі планується відкрити Представництво Європейської комісії.

У Білорусі планується відкрити Представництво Європейської комісії.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу президента Білорусі, Олександр Лукашенко своїм Указом від 18 жовтня схвалив як основу для проведення переговорів проект Угоди між Республікою Білорусь і Комісією Європейських співтовариств про заснування, привілеї й імунітет Представництва Комісії Європейських співтовариств в Республіці Білорусь.

Зокрема, проект Угоди передбачає, що Білорусь погоджується з відкриттям на своїй території Представництва Комісії Європейських співтовариств. Білорусь також визнає на своїй території за кожним з Європейських співтовариств правосуб`єктність, зокрема, право укладати контракти, набувати майно і розпоряджатися ним в тій мірі, в якій це необхідно для здійснення ними своїх функцій. Інтереси Європейських співтовариств в цих цілях представляє Комісія Європейських співтовариств.

Білорусь також надає на умовах взаємності Представництву, його голові і членам, а також членам їхніх сімей права, привілеї і імунітет, передбачені Віденською конвенцією про дипломатичні стосунки від 18 квітня 1961 року для дипломатичних представництв (зокрема, недоторканність приміщень, кореспонденції і архівів, імунітет від кримінальної юрисдикції, податкові пільги).

Положення проекту угоди застосовуватимуться з дня підписання указу президента Білорусі і до підписання угоди сторонами і здійснення необхідних державних процедура з її ратифікації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: