Лукашенко сподівається, що ЄС визнає підсумки виборів в Білорусії

Олександр Лукашенко сподівається, що Європейський Союз визнає президентські вибори, які відбудуться в Білорусі 19 грудня.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розраховує на визнання з боку Європейського Союзу президентських виборів, які відбудуться в Білорусі 19 грудня.

"Ми прагнемо до того, щоб після цих виборів пальцем на нас ніхто не показував", - заявив Лукашенко під час зустрічі з президентом Литви Далею Грібаускайте, яка прибула до Мінська у середу, 20 жовтня.

"Якщо ЄС перебуває в полоні стереотипів, треба їх викинути", - наголосив Лукашенко, коментуючи висловлення литовського лідера про необхідність відкритості виборів.

За його словами, стіни нікому добра не приносять. Лукашенко підтвердив свій намір дати вільно працювати міжнародним спостерігачам на майбутніх президентських виборах. "Нам потрібно, щоб ці вибори відбулися не гірше, ніж попередні", - заявив президент Білорусі.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявляв, що Білорусь вибудовуватиме відносини з Євросоюзом ґрунтуючись на принципі прихильності власної незалежності.

Читайте також:

У Білорусі будівлю КДБ закидали "коктейлями Молотова"

Путін вирішив помирити Лукашенка і Мєдвєдєва

Лукашенко обговорив відокремлення Білоруської церкви від Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: