Лукашенко сприйняв як образу слова Мєдвєдєва про "пироги"

Олександр Лукашенко образився на висловлювання Дмитра Мєдвєдєва про "пироги", про які президент Росії заговорив, згадуючи можливий спосіб погашення боргу Білорусі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко сприйняв як образу висловлювання президента РФ Дмитра Мєдвєдєва про "пироги", зроблене у зв'язку з тим, що Білорусь пропонувала погасити борг за газ технікою, а не грошима. Про це Лукашенко заявив, відкриваючи зустріч з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим у Мінську.

"Вибачте, коли нас починають принижувати не то котлетами, не то ковбасою, маслом або млинцями ... ми це сприймаємо як образа. Так не личить вести президентові дружнього сусіднього Союзної держави - президентові, який очолює фактично один народ", - сказав Лукашенко.

У понеділок "Газпром", як і обіцяв зробити, якщо не досягне угоди про сплату з Мінськом боргів за газ, приступив до обмеження газових постачань Білорусі. Глава "Газпрому" Олексій Міллер доповів тоді Мєдвєдєву, що Білорусія визнає борг за газ, але пропонує оплату призвести машинами, обладнанням і різними іншими товарами. Однак за законодавством РФ іноземні платежі можуть прийматися тільки в іноземній валюті.

"Газпром" нічим не може приймати оплату за борг - ні пирогами, ні маслом, ні сиром, ні іншими засобами платежів ", - сказав президент Росії.

Читайте також:

Лукашенко наказав перекрити транзит російського газу в Європу

"Газпром" урізав постачання газу Білорусі на 30%

Лукашенко не помітив "газової війни" з Росією

Росія заспокоїла Європу: "білоруський" газ пустять через Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: