Лукашенко став кандидатом у президенти з порушенням закону

Ініціативну групу з висунення кандидатури діючого президента Олександра Лукашенка зареєстрував центрвиборчком Білорусі.

Центрвиборчком Білорусі зареєстрував ініціативну групу з висунення кандидатури діючого президента Олександра Лукашенка. Її очолив міністр освіти країни Олександр Радьков. Таким чином, боротися за посаду президента Білорусі будуть 17 осіб. Реєстрація ініціативних груп завершена.

Білоруські ЗМІ відзначають, що заявка на реєстрацію Лукашенко подана з порушенням законодавства. Кандидат повинен був прийти в ЦВК особисто, однак заявку подавав Радьков.

Олександр Лукашенко керує Білоруссю з 1994 року. Президентські вибори призначені на 19 грудня 2010 року. У разі необхідності проведення другого туру виборів, його дата призначається не пізніше, ніж через два тижні після проведення першого туру - 2 січня 2011 року.

Всього в президентській гонці мають намір брати участь 17 осіб. Тепер активістам належить зібрати не менше 100 тисяч підписів на підтримку свого кандидата. До 29 жовтня підписи необхідно представити в ЦВК разом з декларацією про доходи претендентів.

ЦВК зареєстрував у понеділок 16 ініціативних груп зі збору підписів для висунення кандидатами в президенти. Ще одна ініціативна група була зареєстровано на минулому тижні.

Читайте також:

Лукашенко заявив, що не буде займатися показухою, як Мєдвєдєв

Лукашенко вчетверте іде в президенти Білорусі

Лукашенко оголосив опозиціонерів "ворогами народу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: