Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лукашенко без заяв для преси поїхав із зустрічі з Путіним. У Кремлі розповіли про результати перемовин

Наступна зустріч може відбутися 20 грудня.

Зустріч президентів Білорусі та РФ Олександра Лукашенка і Володимира Путіна в Сочі в суботу, 7 грудня, тривала понад чотири години і закінчилася несподівано без спільних заяв для преси.

Про це повідомило білоруське урядове інформагентство БелТА.

Переговори відбувалися в закритому форматі на території резиденції "Бочаров ручей". За інформацією деяких ЗМІ, їхня зустріч тривала п'ять з половиною годин. Вони мали тривалий обід віч-на-віч, який поступово перейшов у вечерю. Із залу, де вечеряли політики, виносили папери з правками від руки. Втім, що в них записано, поки невідомо.

"Після бесіди "віч-на-віч" президенти знову продовжили переговори разом з главами урядів Росії і Білорусії Дмитром Медведєвим та Сергієм Румасом, міністрами обох країн", - повідомляє російський "Інтерфакс".

Проте після завершення перемовин до журналістів президенти не вийшли. Білоруський лідер поїхав без заяв для преси, Путін також зі ЗМІ поки не спілкувався.

Разом з тим, міністр економічного розвитку Росії Максим Орєшкін заявив, що Олександр Лукашенко і Володимир Путін зустрінуться знову 20 грудня у Санкт-Петербурзі. Він додав, що президенти плідно обговорили чимало тем, зокрема питання нафти і газу, а кількість спірних питань щодо інтеграції двох країн зменшилася.

"Сьогодні був напружений день, насправді дуже плідно попрацювали з цілого ряду напрямків: з сільського господарства, із зв'язку, з митниці, щодо врегулювання нафтового ринку. Досягли дуже серйозного прогресу навіть у питанні нафти і газу. Позиції сторін були дуже серйозно зближені", - цитує Орєшкіна "РБК".

Зазначимо, що зустріч Путіна та Лукашенка відбувається на тлі масових протестів у столиці Білорусі Мінську. Громадяни протестують проти фактичного поглинання Росією сусідньої країни.

Раніше повідомлялося, що президенти Білорусі і РФ Олександр Лукашенко і Володимир Путін домовилися про єдиний уряд, парламент, а також загальний ринок нафти, газу та енергетики. Таку інформацію поширили з посольства Білорусі в Москві. 

Вибір редакції