Лукашенко: теракт в метро здійснив дуже талановитий хімік

У Білорусі допитали вчителів людини, яка підірвала метро. Виявилося, що чоловік - унікальний хімік. У нього вдома виявлено лабораторію, де він збирав вибухові речовини.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що в ході слідства опитано вчителя ймовірного виконавця теракту в мінському метро, в тому числі викладачі з хімії, яких підозрюваний чудово знав. "Це унікальна людина від природи, і саме в хімії. Трієчник з усіх предметів, а з хімії "відмінно", — відзначив Лукашенко.

ТЕРАКТ В МІНСЬКОМУ МЕТРО РОЗКРИТО: НАЗВАНІ МОТИВИ ЗЛОЧИНУ

Президент Білорусі повідомив, що в ході слідства "ми знайшли його вчителів, як кажуть, "хімічку" одну, потім інша прийшла".

Лукашенко також заявив, що "за місцем проживання (у Вітебську — ред.) у підвалі будинку виявлена ​​лабораторія, де він збирав вибухові речовини, звідти вилучено 190 предметів, в тому числі метал, кульки, арматура ".

За словами президента Білорусі, "минулої ночі був проведений експеримент". "Ми змусили його провезти оперативну групу, починаючи від Вітебська і закінчуючи вибухом, тим моментом, коли їх затримували. Він показав, починаючи з квартири у Вітебську, як приїхав, на якому потягу, що привіз, скільки кілограм віз (вибухівки — ред.), у яких пляшках, банках, на яку квартиру, як з подільниками збирав пристрій", — сказав Лукашенко.

"Це збіглося повністю. Я абсолютно переконаний, що це так", — підкреслив президент.

ПЕРШЕ ВІДЕО ТЕРАКТУ В МІНСЬКУ

"Я, напевно, не ідіот, якщо беру на себе відповідальність, заявляючи, що злочин розкритий", — підкреслив Лукашенко.

За його словами, першим був розкритий вибух, здійснений затриманий 3 липня 2008 року в Мінську. "Коли у нього взяли відбитки пальців, ми ще не знали він, чи не він, була просто підозра. Звірили базу даних і побачили, що ці відбитки збігаються", — сказав Лукашенко.

"І він відразу сказав: "Так, це я зробив". Він розповів усе, що вже слідство знає по секундах, по хвилинах (по вибуху 3 липня 2008 року — ред.). Потім він сказав, що і вибухи у Вітебську (у 2005 році — ред.), і в метро — справа його рук", — зазначив президент.

"Знаєте, після вибуху в метро він пішов не в квартиру, а на місце злочину 3 липня. А потім прийшов на квартиру, і там вони вже організували п'янку, "замочували", — відзначив Лукашенко.

Нагадаємо, увечері 11 квітня в мінському метро на станції "Жовтнева" стався вибух. У цей день загинуло 12 людей, більше 200 постраждали, в тому числі троє громадян РФ. На ранок 15 квітня число жертв збільшилася до 13 людей. У клініках залишаються 161 постраждалих, стан 21 з них — важкий.

Читайте також:

"Свобода" запідозрила у мінському теракті Москву

Мотивом терористів в Мінську було масове вбивство людей

Серед затриманих у справі про теракт в Мінську є жінка

Підірвану в метро вибухівку виготовили не в Мінську

ВідеоМотивом терористів в Мінську було масове вбивство людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: